SS’16 makiažo tendencijos

Pavasario/vasaros’16  makiažo tendencijų apžvalga

Jau keletą sezonų iš eilės makiaže dominuoja naturalūmas. Tai nereiškia, kad apskritai atsisakoma  makiažo. Makiažo pagrindas –  užmaskuojamos probleminės zonos ir paryškinami veido privalumai.

1

Madingas taip vadinamas „Nude“ makiažas. Pagrindinė taisyklė – švytinčios odos efektas. Tą pasiekti galima naudojant priemones su atspindinčiomis dalelėmis.

2

Podiume makiaže dominuoja šiltos spalvos – pvz. persikiniai, rudi atspalviai. Viena spalva yra naudojama visame makiaže: akys, lupos, skaistalai.  Pavyždžiui, imami riebūs skaistalai ir jie naduojami ne tik pagal paskirti, bet ir vietoje akių šešėlių ar lūpdažio.

34

Madingas raudonas lūpdažis, tačiau jis turi būti matinis ir prisotintų spalvų ar tamsių spalvų (pvz. marsala spalvos). Lūpos turi būti vienintelis akcentas makiaže.

56

Podiume populiarus  buvo akių konturas, tačiau piešti su akių kontūru galima ne tik klasikinius pravedimus, šį sezoną galima paryškinti tik akių kampučius.

108

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taip pat madingi mėlyni akių šešėliai, tačiau būkite atsargūs, kad neatrodytumėte juokingai. Mėlyni šešėliai neturi būti panašūs į 80 -ųjų metų makiažą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Madingos „Žvaigždėtos akytės“ (ang. Starry eyes). Galima dažyti tik kampučius, voko viduriuką ar prie antakių.