Mes/komanda

KAS MES ?

Penktus metus veikiantys makiažo namai, kurių veikla yra:

 

MAKIAŽAS:

Analogo Lietuvoje neturinti, mados užkulisiuose skolinta ir Tavo patogumui pritaikyta profesionalaus makiažo paslauga. Čia profesionalų makiažą grimerės atlieka per trisdešimt minučių už nedidelę sumą.Paslauga merginoms bei moterims suteikia galimybę naudotis profesionalaus visažisto paslaugomis kuomet to reikia labiausia – prieš vakarėlį ar susitikimą .

Papildomai merginos gauna gerą nuotaiką ir mažus pasiplepėjimus “tarp mūsų mergaičių” su gėrimo taure rankoje. Tokie pasisėdėjimai su draugėmis tinkami gimtadienio, mergvakario ar tiesiog ėjimo pasilinksminti į klubą proga. Tai pat vizažistai, mielai pasidalina patirtimi, sukaupta televizijos projektuose, fotosesijose, mados renginiuose ir paklausus, visada pažeria individualių patarimų.

 

MAKIAŽO KURSAI:

Mūsų misija – perduoti profesionalaus makiažo taisykles bei gudrybes norinčioms tapti profesionaliomis vizažistėmis bei norinčioms pažinti savo veidą ir išmokti pasidaryti nepriekaištingą makiažą sau bei draugėms.
Mūsų tikslas – ne tik rodyti, bet ir išmokinti. Neslėpiant atskleisti visas profesionalaus makiažo paslaptis ir amsneniškai, patirtyje, atrastus niuansus.

 Plačiau apie juos čia

 

KOMANDA 

 

AGNĖ (VILNIUS)

12714406_10207844117076723_270467867_n

2012m baigė studijas Vilniaus Dizaino Kolegijoje ir įgijo Mados dizaino bakalauro laipsnį.

2013m baigė studijas tarptautinėje SLA akademijoje, „Expert“ modulis.

Dar  studijuodama pradėjo dirbti su tarptautiniu madų žurnalu L‘Officiel mada, atliko praktiką Cosmopolitan žurnale.

Darbas spektakliuose: „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Visos jos tokios“, „Arijos iš dušo“, „Verteris“,  „Barokinis operos pastišas“, „Opera:Faustas“, „Naktis kai sustojo malūnas“, „Prototipas“ ir daugelis kitų.

Darbas su fotografais: Oksana Točičkaja, Linas Masiokas, Gediminas Žilinskas, Paulius Gasiūnas, Greta Bernotaitė, Audrius Solominas.

Darbas reklamose: „Eurovaistinė“, „Aprangos galerija“, „Norfa“ ir kt.

Atlieka:  „Beauty“ makiažą(vestuvinis, vakarinis, proginis ir kt.), teminį grimą, istorinį grimą, spec. efektus, kūno ir veido tapyba, kuria grimą spektakliams.

 

LAURA (VILNIUS)

12713951_10207844118596761_889641737_n

Laura  yra baigusi SLA – tarptautinę grimo ir vizažo akademiją (eksperto modulį), taip pat yra studijavusi grafinio dizaino bei kosmetikės – vizažistės mokslus. Nuolatinis domėjimasis grožio industrijos naujienomis ir lankymasis mados bei grožio renginiuose yra įprasta. Dirba su garsiausiais Lietuvos fotografais, dizaineriais, mados pasaulio atstovais, atlikėjais, kino režisieriais. Jos darbai puošia ne vieną Lietuvos žurnalo viršelį (L’OFFICIEL, MOTERIS, ŽMONĖS) ir neretai puikuojasi vitrinose, miesto reklamose. Laura prisideda prie įvairių kūrybinių ir TV projektų (EUROVIZIJA, LOFTAS FEST, UPTOWNMARKET ir pan.)

 

KATAŽYNA (VILNIUS)

Katazyna

2008-aisiais baigta SLA visažo ir grimo akademija.

Aštuonerių metų patirtis televizijos, teatro projektuose, bendradarbiavime su žurnalais, fotostudijomis, muzikiniais projektais bei asmeninėmis klientėmis.

Šiuo metu dirba LRDT , Rusų dramo teatre bei veda įvarius mokymus visažo srityje.

Darbų nuotraukas galite rasti čia

 

 

mes facebook’e