Mes/komanda

KAS MES ?

Penktus metus veikiantys makiažo namai, kurių veikla yra:

 

MAKIAŽAS:

Analogo Lietuvoje neturinti, mados užkulisiuose skolinta ir Tavo patogumui pritaikyta profesionalaus makiažo paslauga. Čia profesionalų makiažą grimerės atlieka per trisdešimt minučių už nedidelę sumą.Paslauga merginoms bei moterims suteikia galimybę naudotis profesionalaus visažisto paslaugomis kuomet to reikia labiausia – prieš vakarėlį ar susitikimą .

Papildomai merginos gauna gerą nuotaiką ir mažus pasiplepėjimus “tarp mūsų mergaičių” su gėrimo taure rankoje. Tokie pasisėdėjimai su draugėmis tinkami gimtadienio, mergvakario ar tiesiog ėjimo pasilinksminti į klubą proga. Tai pat vizažistai, mielai pasidalina patirtimi, sukaupta televizijos projektuose, fotosesijose, mados renginiuose ir paklausus, visada pažeria individualių patarimų.

 

MAKIAŽO KURSAI:

Mūsų misija – perduoti profesionalaus makiažo taisykles bei gudrybes norinčioms tapti profesionaliomis vizažistėmis bei norinčioms pažinti savo veidą ir išmokti pasidaryti nepriekaištingą makiažą sau bei draugėms.
Mūsų tikslas – ne tik rodyti, bet ir išmokinti. Neslėpiant atskleisti visas profesionalaus makiažo paslaptis ir amsneniškai, patirtyje, atrastus niuansus.

 Plačiau apie juos čia

 

KOMANDA

 

LAURA (VILNIUS)

12713951_10207844118596761_889641737_n

Laura  yra baigusi SLA – tarptautinę grimo ir vizažo akademiją (eksperto modulį), taip pat yra studijavusi grafinio dizaino bei kosmetikės – vizažistės mokslus. Nuolatinis domėjimasis grožio industrijos naujienomis ir lankymasis mados bei grožio renginiuose yra įprasta. Dirba su garsiausiais Lietuvos fotografais, dizaineriais, mados pasaulio atstovais, atlikėjais, kino režisieriais. Jos darbai puošia ne vieną Lietuvos žurnalo viršelį (L’OFFICIEL, MOTERIS, ŽMONĖS) ir neretai puikuojasi vitrinose, miesto reklamose. Laura prisideda prie įvairių kūrybinių ir TV projektų (EUROVIZIJA, LOFTAS FEST, UPTOWNMARKET ir pan.)

 

KATAŽYNA (VILNIUS)

Katazyna

2008-aisiais baigta SLA visažo ir grimo akademija.

Dešimties metų patirtis televizijos, teatro projektuose, bendradarbiavime su žurnalais, fotostudijomis, muzikiniais projektais bei asmeninėmis klientėmis.

Šiuo metu dirba LRDT , Rusų dramo teatre bei veda įvarius mokymus visažo srityje.

JEKATERINA

Patirtis – 10 metų.
Susipažinkite: Jekaterina vizažo srityje dirba daugiau nei 10 metų, vizažo grimerė bei dėstytoja dirba su tokiais projektais kaip Juozo Statkevičiaus, Liutauro Salasevičiaus, “Tiulo Fėjų”, Agnės Kuzmickaitės, “Inži” mados namų kolekcijų pristatymai, taip pat dirba VMG laidų filmavimuose, LRT televizijoje, dėsto Sveikatos ir Grožio akademijoje, vizažo meistrei teko dirbti su žinomais žmonėmis, tokiais kaip Eleonora Sebrova, Violeta Tarasovienė, Karolina Toleikytė, Oksana Pikul – Jasaitienė, Natalija Bunkė, Kristina Ivanova ir kt. Jekaterinai teko grimuoti ir pasaulinio lygio aktorių Jean-Claude Van Damme bei Lietuvos Respublikos prezidentę Dalią Grybauskaitę.

KATAŽYNA

Patirtis – 10 metų.

10 metų patirtį turinti dėstytoja, 2008 metais baigė tarptautinę SLA vizažo ir grimo akademiją. Devynerių metų patirtis televizijoje, teatro projektuose. Dėstytoja ilgą laiką dirbo Lietuvos Rusų dramos teatre vyriausiaja grimere. Katažyna bendradarbiauja su žinomais žmonėmis, dirba su  dokumentiniais ir meniniais filmais, žurnalais, garsiausiais Lietuvos fotografais, muzikiniais projektais.

VILMA (Vilnius)

Patirtis -  5 metai.

Vilma – vizažo, grimo meistrė, plaukų stilistė. Vilma savo žinias tobulino pas Makeup2go studijos dėstytoją Laurą Žilionytę, Militą Daikerytę, Moniką Briu, Alina Guess ir kt. Nebijanti iššūkių, dirbanti su įvairiais televizijos projektais (Filmas “Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas, LNK žinių reklamos filmavimas, LRT reklamos), žurnalo “Žmonės” reklamos filmavimas), vaizdo klipais (Jurgos Šeduikytės, „Silicut“), knygomis („Lyderiai“), žurnalais (“L’officiel”, “Žmonės”). Vilma dirba įvairiuose projektuose (‘Sportland” reklamos kampanija), taip pat su Lietuvos dizaineriais („ROOM41”), žinomais žmonėmis (Indre Kavaliauskaite – Morkūniene, Monika Linkyte, Justinu Jankevičiumi, Mantu Petruškevičiumi, Juste Arlauskaite – Jazzu, Gabriele Martiriosonaite, Sauliu Sipariu ir kt).  Vizažas jai toli gražu nuo sąvokos darbas, jai tai kūryba, svajonės ir aistra.

 

VIKTORIJA (Kaunas)

Patirtis – 5 metai.

Vizažu domėtis pradėjo dar būdama mokykloje, norėdama realizuoti save šioje srityje įgijo sveikatos mokslų profesinio bakalauro laipsnį ir yra kvalifikuota grožio terapeutė. Dar studijuodama pradėjo dirbti „Adam Aleksejevič studio“, dirba su įvairaus tipo fotosesijomis, atlieka ne tik įprastus makiažus, bet ir teminius grimus, rengia mokymus bei seminarus. Nuolat tobulinasi pas geriausius Lietuvos ir pasaulio vizažistus, dalyvauja įvairiuose konkursuose ir čempionatuose.
2015m. profesinio meistriškumo konkurse „Šventinis makiažas 2015“ užėmė I vietą.
Trejus metus iš eilės Lietuvos atvirajame čempionate laimėjusi pirmas vietas:
I vieta – nuotakos makiažo rungtis 2018m.,
I vieta – vakarinio makiažo rungtis 2017m.,
I vieta – dieninio makiažo rungtis 2016m.,
II vieta – dieninio makiažo rungtis 2017m.,
III vieta – nuotakos makiažo rungtis 2017m.,
Taip pat savo darbais prisideda prie įvairių TV projektų ir laidų („Kadagys“, „Gero vakaro šou“, „TV pagalba“ ir kt.). Televizijos laidoms yra dažiusi Iglę Bernotaitytę, Egidijų Knispelį, Donatą Montvydą, Martyną Kavaliauską ir kt

JULIJA (Kaunas)

Patirtis – 5 metai.

Julija – professionali vizažo meistrė bei kursų dėstytoja, specializuojasi skirtingose makiažo srityse: saloniniai makiažai, fotosesiniai/sceniniai, komerciniai makiažai, grimas ir spec.efektai. Julija dirba su tokiais žinomais Lietuvos fotografais kaip Adam Aleksejevič, Evelina Sumilovaitė, Teodoras Biliūnas (Žmonių žurnalo fotografas), Albert Pocej, Secret Photography, TMK Foto, Tomas Janulevičius ir kt. Julijos darbus galima matyti ir spaudoje. Julija savo žinias tobulino pas Gretą Girdžiūtę, Gabrielę Sabaliauskaitę, Povilą Staniulionį, Alina Guess, Aušrą Malakauskiene ir kt. Dėstytoja dirba su tokiais žinomais žmonėmis, kaip Monika Pundžiūtė – Monique, Viktorija Šaulytė ir daugelis kitų.

 

 

mes facebook’e