Atsiliepimai apie makiažo kursus

http://makeup2go.lt/wp-content/uploads/2014/04/makiazo-kursai1-wpcf_300x282.jpg

Visada galma užsukti pas mus į makiažo namus – Vilniuje ir Kaune – ir perskaityti paliktas makiažo kursų dalyvių anketas. Apačioj pateikiame atsiliepimus apie Makeup2go makiažo kursus, gautus virtualiu būdu:

2014. 04.03 Labai ačiū už pamokas, kurios tikrai davė didelės naudos, esu labai laiminga ir džiaugiuosi, jog išmokau daug tikrai svarbių makiažui dalykų, kuriuos tikiuosi panaudosiu ir darbuodamasi bent šiek tiek šioje srityje. Savo darbais likau tikrai patenkinta ir jaučiuosi žengusi didelį žingsnį į priekį, ačiū Jums už tai.

Geros dienos, Toma Butavičiūtė

mokine

2014.04.02 Va kokį makiažą pasidariau vyro gimtadieniui. Visiems nerealiai patiko, o viskas Jūsų nuopelnai! Ačiū. Jakaterina Šachparonian

Živilė Jankauskaitė: baigiau pas Jus “Makiažo sau” kursus ir likau sužavėta tiek pačia tematika, tiek dėstymo kokybe, tiek dėstytojos profesionalumu. Todėl norėčiau tęsti pamokas ir užsiregistruoti į 40-ies akademinių valandų profesionalius makiažo kursus nuo lapkričio 20 d. antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 10:00 iki 12:30.

Lena Jarmalovič-Mysina: smagiai ir naudingai praleistos akimirkos.

2016-ųjų vasaros metu Makeup2go makiažo kursus baigusių merginų atsiliepimai – skirti balai ir  komentarai (vardai, atsižvelgiant į kliento privatumą,  yra nepateikti) :
Atsiliepimai Makeup2go makiazo kursai (2)
 Atsiliepimai Makeup2go makiazo kursai (3)
Atsiliepimai Makeup2go makiazo kursai (4)
 Atsiliepimai Makeup2go makiazo kursai (5)
 Atsiliepimai Makeup2go makiazo kursai (6)
 Atsiliepimai Makeup2go makiazo kursai
\