Makiažo kursai

zvaigzdziu kursasHollywoodChamber_logo_2016

 

Veikla yra patvirtinta  Hollywood Chamber of Commerce” – Hollywood’o prekybos ir amatų rūmų. Makeup2go yra oficialusis narys nuo 2017-ųjų.

Septintus metus vedame mokymus makiažo srityje, tad esame sukūrę sistemą, kuri perteikia visas reikalingas profesionalaus makiažo žinias ir išmokome Jus jas pritaikyti praktikoje. 

Kursai :

MAKIAŽO KURSAI BŪSIMOMS VIZAŽISTĖMS

VIZAŽO ŽVAIGŽDŽIŲ KURSAS (NAUJIENA !)

MAKIAŽO KURSAI SAU

MAKIAŽO KURSAI SKUBANČIOMS (savaitės trukmės, pilnos dienos kursas)

TOBULINIMOSI KURSAS PAŽENGUSIOMS

PRIVATŪS MAKIAŽO KURSAI

REGISTRUOJANTIS Į KURSUS DABAR, ATSISKAITOTE PER 2-3 MĖNESIUS  ARBA LIZINGU ( PER 12 MĖN.) 

Mūsų misija – perduoti profesionalaus makiažo taisykles bei gudrybes norinčioms tapti profesionaliomis vizažistėmis bei norinčioms pažinti savo veidą ir išmokti pasidaryti nepriekaištingą makiažą sau bei draugėms.
Mūsų tikslas – ne tik rodyti, bet ir išmokinti. Neslėpiant atskleisti visas profesionalaus makiažo paslaptis ir amsneniškai, patirtyje, atrastus niuansus. Kursų pabaigoje išduodame pažymėjimus.
Baigusios mūsų kursus, tampate Makeup2go klubo narėmis ir į venos dienos seminarus vaikštote su 50% nuolaida.

Per šį ilgą laiką esame sukaupę patirtį makiažo kursų rinkoje ir galime pateikti Jums patarimus, renkantis kursus:

1. Priemonės. Prieš renkantis kursų vietą, paklauskite ar naudojamos kosmetikos priemonės yra profesionalios. Antra, kas labai svarbu – ar jos suteikiamos nemokamai, ar reikės už savus pinigus nusipirkti kosmetikos krepšelį. Taipogi pasiteiraukite ar šepetėliai bus suteikiami vietoje, ar juos taipogi įsigyti. Jei reikia įsigyti priemones ir šepetėlius, Jūsų kursų kaina pakils papildomai nuo 400 iki 800 eurų.

3. Dėstytojai. Tai yra vienas svarbiausių kriterijų, renkantis kursą. Pasidomėkite kokius mokslus šioje srityje yra baigę dėstytojai. Kiek metų ir kokiose įstaigose trunka jų karjera. Kuo didesnis darbo stažas, tuo dėstytojas turės daugiau profesionalių žinių bei per praktiką atrastų savų niuansų.

4. Apšvietimas ir mokymosi vieta. Pasiteiraukite ar  pamokos metu atliekama praktika yra prie specialaus, vizažui skirto, apšvietimo. Ar kiekviena kursų dalyvė gauna asmeninę vizažisto vietą ( kėdė reguliuojamu aukščiu, veidrodį su specialiu apšvietimu ).

5. Pasidomėkite kokios nuolaidos bei papildomos galimybės ( mokymai, įdarbinimas, seminarai, praktika ir pan.)  suteikiamos makiažo kursus organizuojančioje įstaigoje pabaigus kursą, nes įsitvirtinti šioje rinkoje reikia laiko ir be tęstinės pagalbos bei mokymų tai padaryti vienam yra sunkesnis kelias nei turint tęstiniu mokymus bei praktiką..

 

Registracija :
hello@makeup2go.lt; +37069007772

 

Siunčiant registracijos laišką, nurodykite į kurios dienos kursą norite registruotis bei savo vardą ir pavardę, Dekui.

kursai vilnius č

 

KUR VYKSTA KURSAI ?

Specialiai makiažo meistrams pritaikytose studijose su jose esančiu reikiamu apšvietimu visiems niuansams įžvelgti ( balta šviesa iš šonų ir viršaus), bei reikiamo aukščio vizažo kėdėmis.