Mergvakariui

http://makeup2go.lt/wp-content/uploads/2013/08/mergvakaris-wpcf_300x500.jpg

Planuojate vakarėlį (mergvakarį, gimtadienį), ar norite smagiai praleisti laiką ruošiantis į klubą ir norite spindėti savo grožiu bei šypsenomis? Tai galite įgyvendinti  Makeup2go studijoje – atvykus pasidaryti  makiažą visoms dalyvėms vienu metu, arba pasėdėti su merginomis sėdint makiažo pamokoje, gurkšnojant šampaną ir taip paįvairinti gimtadienį, mergvakarį.

Laikas: derinamas individualiai.

Vieta: Makeup 2 go studija Vilniuje arba Kaune.

 

Vakarėlio tipai  :

  • Mergvakario/gimtadienio makiažai merginų grupelei - 40€ - 25/30€
  • Makiažo pamoka – po 18 € kiekvienai dalyvei. Minimalus dalyvių skaičius – 5 merginos. Dalyvaujant mažiau nei penkioms merginoms – suma imama minimali ( penkių dalyvių).

Makiažo pamoka gali būti trijų tipų :

1) tik išklausymas, gurkšnojant šampaną Jums skirtoje salėje. Pamokos eiga: Dviejų akademinių valandų pamokoje sužinosite pagrindines profesionalaus makiažo taisykles ir keletą paslapčių, o šventės savininkė makiažo pamokos metu gaus makiažą nemokamai. Pamokos metu galite turėti užkandžių, saldumynų, šampano – visa salė priklausys Jums. Suma – po 18 Eur.

2) Išklausymas + atkartojimas meistrės rodomus žingsnius ant savo veiduko gaunant studijos priemones su papildoma 7 € priemoka už kosmetiką kiekvienai dalyvei bei šepetėlius. Šios pamokos metu dalyvės galės pasidažyti pačios, atkartojant dėstytojos veiksmus.

3) Kosmetikos suneštuvės. Merginos, kurios nori sužinoti ar jų kosmetinės turinys yra tinkamas jų veidui, ar yra parinkti tinkami tonai bei teksturos. Kurios nori sužinoti kas yra “must have” jų kosmetinėje ir kaip su turimu kosmetnės turiniu išgauti geriausius makiažo rezultatus – joms rekomenduojame būtent šį pamokos tipą, Suma – po 15 Eur. Trukmė: 1,5 ak. valanda.

 

Registracija : hello@makeup2go.lt; Telefonas pasiteiravimui : +37069007772