PRO kursas

Septynerius metus veikianti makiažo akademija, sertifikuota Holivudo -

HollywoodChamber_logo_2016

Makeup2go akademija yra  Hollywood Chamber of Commerce” – Holivudo prekybos ir amatų rūmų oficialus narys nuo 2017-ųjų.

DOVANA - VIZAŽISTO MAKIAŽO ŠEPETĖLIŲ RINKINYS !

 

KURSŲ PRADŽIA IR LAISVOS VIETOS:

Vilniuje

kursai vilnius č

Nuo gegužės 16 d.   antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 09:00 iki 11:30 val. (Liko 3 vietos). Suma - 460 290 . Dalyvių kiekis: 6-9 dalyvės; Galimas išsimokėjimas.

Birželio 04 d. – liepos 11 d.  antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18:00 iki 20:30 val. Suma registruojantis iš anksto -  460 390. Dalyvių kiekis: 4-6 dalyvės. Galimas išsimokėjimas;

Birželio 17d. – liepos 24 d. pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18:00 iki 20:30 val. Suma –  460 290. Dalyvių kiekis: 6-9 dalyvės.Galimas išsimokėjimas;

Liepos 16 – rugpjūčio 22 d.  antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18:00 iki 20:30 val. ( liko 7 vietos). Suma registruojantis iš anksto – 390. Dalyvių kiekis: 4-6 dalyvės. Galimas išsimokėjimas;

Kaune

kaunas baigiamoji grupe

Balandžio 30 d.- gegužės 04 d. (intensyvusis) nuo 11:00 iki 17:30 ; Suma: 460 290€ arba 26 € /mėn. ( Liko 1 vieta);

Gegužės 14 d. – birželio 20 d. antradieniais ir ketvirtadieniais nuo nuo 18:00 iki 20:30 val.  ( liko 1 vieta). Suma –  460 290;

Nuo gegužės 23 d.   antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 09:00 iki 11:30 val. (Liko 3 vietos).Suma -  460 290. Dalyvių kiekis: 6-9 dalyvės.Galimas išsimokėjimas;

Gegužės 29 d. – liepos 10 d. pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18:00 iki 20:30 val.  ( liko 4 vietos). Suma –  460 290. Dalyvių kiekis: 6-9 dalyvės.Galimas išsimokėjimas;

Birželio 25 d. – rugpjūčio  01 d. antradieniais ir ketvirtadieniais nuo nuo 18:00 iki 20:30 val.

Nuo rugpjūčio 08 d.  antradieniais ir ketvirtadieniais nuo nuo 18:00 iki 20:30 val.

 

Registracija : hello@makeup2go.lt; Laiške nurodykite grupės datą ir miestą.

Telefonas pasiteiravimui : +37069007772

 

 

DOVANA - VIZAŽISTO MAKIAŽO ŠEPETĖLIŲ RINKINYS !

TRUMPAS KURSO APRAŠYMAS:

Sertifikatas, atveriantis kelią veiklai ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Kursą dėsto tik ilgametę patirtį turinčios dėtytojos, baigusios ilgesnius nei metų trukmės mokymus ir yra išdirbusios mados pasaulyje bei Tv bei žurnalų užkulisiuose iki 12 metų. Tai  garantuoja aukštą kursų kokybę ir maksimalų žinių įsisavinimą.( Julija Estko, Katažyna Kondratovič, Ana Procenko, Jekaterina Požilova, Vilma Guogytė, Viktorija Karašauskaitė, Gabrielė sabaliauskaitė)

Tik čia po kursų gaunama papildoma NEMOKAMA praktika su papildomais nemokamais mokymais, kurie padės įsisavinti jau įgytas žinias.

Galimybė nemokėti už kursą (įsigyjant priemones savo veiklai po kurso.)

Sąžininga ir rinkos neišpūsta suma su galimybe išsimokėti – tik 290/460 € ( 29 €/mėn). Arba išvis nemokėti už kursą renkantis krepšelį.

Trukmė: 12 paskaitų, kurios pilnai paruošia vizažisto darbui

Nemokamai suteikiama kosmetika.

Vieta: Vilniaus ir Kauno senamiesčiai

Įprastoji investicija į save be vizažisto krepšelio: Nuo 290/29€ / mėn. iki 460/42€ mėn.

Registracija : hello@makeup2go.lt; Telefonas pasiteiravimui : +37069007772

IŠSAMUS KURSO APRAŠYMAS:

Vieta: specialiai makiažo meistrams pritaikytose studijose su jose esančiu reikiamu apšvietimu visiems niuansams įžvelgti ( balta šviesa iš šonų ir viršaus), bei reikiamo aukščio vizažo kėdėmis Vilniaus ir Kauno makiažo studijose.

Trukmė : 6 savaitės - 40 ak. valandų.

Kursai yra dėstomi jau septyneri metai, kasmet vis tobulinant programą – ją pritaikant makiažo tendencijoms. Kursas yra sudarytas 10-15 metų patirtį turinčių profesionalų. Kursą dėsto 5-13 metų patirtį turinčios dėstytojos, kurios dirba pagal sukurtą ir pradinukui pritaikytą sistemą.

 

Apsisprendimas : Galima ateiti į vieną iš dvylikos paskaitų, išklausyti  dėstomą medžiagą, pamatyti kiek dėmesio skiriama studentui, koks yra apšvietimas, kokios darbo vietos ir sužinoti visus kitus rūpimus niuansus. Dėl apsilankymo tartis telefonu : +37069007772

Priemonės:  Visos profesionalios makiažo priemonės mokymuisi yra suteikiamos nemokamai.

Registracija : hello@makeup2go.lt; Telefonas pasiteiravimui : +37069007772

 

NAUDA:

Jūs gaunate visą profesionalaus makiažo žinių bazę su praktika ant modelių, kurio pagrindu galite pradėti asmeninį vizažisto kelią už pamatuotą ir sąžiningą sumą.

Mokymosi vietą su pilna vizažisto darbo vieta : aukštą kėdę, veidrodį su specialiu apšvietimu ir studijos reikiamą apšvietimą kokybiškam mokymuisi – spalvų ir jų pigmentacijos bei retušavimo matymui.

Gaunate profesionalias priemones mokymuisi, kurių nereikia pirkti.

Gaunate pažymėjimą, atveriantį kelią į vizažistės karjerą, iš  “ Hollywood Chamber of Commerce” – Hollywood’o prekybos ir amatų rūmų oficialaus nario – Makeup2go.

Esant reikalui, suteiktą modelį.

Žinias tik iš didelę patirtį turinčių dėstytojų.

Baigusios mūsų kursus, tampate Makeup2go klubo narėmis ir į vienos dienos seminarus vaikštote su 50% nuolaida.

Gaunate 10% – 20%  nuolaidą profesionaliai kosmetikai

Praktiką televizijos renginiuose, kolekcijų pritatymuose.

Galimybę įsidarbinti studijoje arba užsienyje.

Baigus kursą gaunate suteiktus klientus – nemokamą praktiką studijoje ( tokiu būdu sparčiai lavės įgytos žinios praktiškai ir greičiau pasieksite savo profesionalumo lygį).

Papildomus mokymus praktikos metu,  kurie Jums nieko nekainuos ( vertė – nuo 200 Eur. iki 800 Eur).

Visus studenčių  makiažo pavyzdžius galite rasti Instagram paskyroje - Makeup2go_studio  

Investicija į save už kursą su vizažisto krepšeliu-  nuo 0,00 €

Makeup For Ever rekomenduoja šiuos kursus su galimybe gauti juos nemokamai. Šio kurso paketo pagrindas – pradinis Makeup For Ever kosmetikos vizažisto  krepšelis. Jūs isigyjate profesionalias makiažo priemones, kurias naudosite po kurso savo klientems, o kursus kompensuoja Makeup For Ever. Kurso kompensacija priklauso nuo įsigyto krepšelio dydžio, galutinę kurso sumą paliekant Jums tokią:

kurso suma – 0,00 € (renkantis “Maxi” vizažisto krepšelį už 844 €). Galimas metinis išsimokėjimas - 75 €/ mėn

kurso suma - 95 € ( renkantis “Mini” vizažisto krepšelį už 495 €). Galimas metinis išsimokėjimas arba – 45 € / mėn

kurso suma - 60 € ( (renkantis “Medium” vizažisto krepšelį už 695 €). Galimas metinis išsimokėjimas - arba 62 €/ mėn

Mokėjimai gali vykti dalimis. Krepšelių sudėtis yra surinkta vizažistų praktika paremta patirtimi – reikalingiausios priemonės ir populiariausi spalvų tonai. Galimas metinis išsimokėjimas.

 

mufe

Krepšelių sudėčių turinį galite gauti parašius mums el.paštu: hello@makeup2go.lt.

Ar tai naudinga? Tuo atveju jei planuojate daryti makiažus ir įsigyti profesionalią kosmetiką jiems – taip, nes makiažo priemonės kainuos tokią pat sumą jei pirksite jas pati parduotuvėje po kursų, ar kursų metu.

 

DĖSTYTOJAI :

JEKATERINA

Patirtis – 10 metų.
Susipažinkite: Jekaterina vizažo srityje dirba daugiau nei 10 metų, vizažo grimerė bei dėstytoja dirba su tokiais projektais kaip Juozo Statkevičiaus, Liutauro Salasevičiaus, “Tiulo Fėjų”, Agnės Kuzmickaitės, “Inži” mados namų kolekcijų pristatymai, taip pat dirba VMG laidų filmavimuose, LRT televizijoje, dėsto Sveikatos ir Grožio akademijoje, vizažo meistrei teko dirbti su žinomais žmonėmis, tokiais kaip Eleonora Sebrova, Violeta Tarasovienė, Karolina Toleikytė, Oksana Pikul – Jasaitienė, Natalija Bunkė, Kristina Ivanova ir kt. Jekaterinai teko grimuoti ir pasaulinio lygio aktorių Jean-Claude Van Damme bei Lietuvos Respublikos prezidentę Dalią Grybauskaitę.

KATAŽYNA

Patirtis – 10 metų.

10 metų patirtį turinti dėstytoja, 2008 metais baigė tarptautinę SLA vizažo ir grimo akademiją. Devynerių metų patirtis televizijoje, teatro projektuose. Dėstytoja ilgą laiką dirbo Lietuvos Rusų dramos teatre vyriausiaja grimere. Katažyna bendradarbiauja su žinomais žmonėmis, dirba su  dokumentiniais ir meniniais filmais, žurnalais, garsiausiais Lietuvos fotografais, muzikiniais projektais.

VIKTORIJA (Kaunas)

Patirtis – 5 metai.

Vizažu domėtis pradėjo dar būdama mokykloje, norėdama realizuoti save šioje srityje įgijo sveikatos mokslų profesinio bakalauro laipsnį ir yra kvalifikuota grožio terapeutė. Dar studijuodama pradėjo dirbti „Adam Aleksejevič studio“, dirba su įvairaus tipo fotosesijomis, atlieka ne tik įprastus makiažus, bet ir teminius grimus, rengia mokymus bei seminarus. Nuolat tobulinasi pas geriausius Lietuvos ir pasaulio vizažistus, dalyvauja įvairiuose konkursuose ir čempionatuose.
2015m. profesinio meistriškumo konkurse „Šventinis makiažas 2015“ užėmė I vietą.
Trejus metus iš eilės Lietuvos atvirajame čempionate laimėjusi pirmas vietas:
I vieta – nuotakos makiažo rungtis 2018m.,
I vieta – vakarinio makiažo rungtis 2017m.,
I vieta – dieninio makiažo rungtis 2016m.,
II vieta – dieninio makiažo rungtis 2017m.,
III vieta – nuotakos makiažo rungtis 2017m.,
Taip pat savo darbais prisideda prie įvairių TV projektų ir laidų („Kadagys“, „Gero vakaro šou“, „TV pagalba“ ir kt.). Televizijos laidoms yra dažiusi Iglę Bernotaitytę, Egidijų Knispelį, Donatą Montvydą, Martyną Kavaliauską ir kt

VILMA (Vilnius)

Patirtis -  5 metai.

Vilma – vizažo, grimo meistrė, plaukų stilistė. Vilma savo žinias tobulino pas Makeup2go studijos dėstytoją Laurą Žilionytę, Militą Daikerytę, Moniką Briu, Alina Guess ir kt. Nebijanti iššūkių, dirbanti su įvairiais televizijos projektais (Filmas “Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas, LNK žinių reklamos filmavimas, LRT reklamos), žurnalo “Žmonės” reklamos filmavimas), vaizdo klipais (Jurgos Šeduikytės, „Silicut“), knygomis („Lyderiai“), žurnalais (“L’officiel”, “Žmonės”). Vilma dirba įvairiuose projektuose (‘Sportland” reklamos kampanija), taip pat su Lietuvos dizaineriais („ROOM41”), žinomais žmonėmis (Indre Kavaliauskaite – Morkūniene, Monika Linkyte, Justinu Jankevičiumi, Mantu Petruškevičiumi, Juste Arlauskaite – Jazzu, Gabriele Martiriosonaite, Sauliu Sipariu ir kt).  Vizažas jai toli gražu nuo sąvokos darbas, jai tai kūryba, svajonės ir aistra.

 

Untitled-22_web Untitled-1000_web Edita-pries_po----for-web 65_web  Raminta-0077_3 - Copy LK (15) Koliazas 1  DSC_8231_2

Registracija :

hello@makeup2go.lt

Telefonas pasiteiravimui : +37069007772

 

Makiažo kurso temos, kurios yra išdėstomos paskaitų metu:

Profesionalūs makiažo produktai, šepetėliai ir jų priežiūra.

Veido odos higiena.

Veido odos tipai, priklausomai nuo jos, paruošimas makiažui, makiažo priemonės.

Veido morfologija. Veido formos modeliavimas ir koregavimas.

Antakių formos ir korekcija.

Nosies modeliavimas.

Šlapias modeliavimas ir jo technikos.

“Strobing” (švytinčio veido) technika. .

Akių formos ir modeliavimas, šešėliavimo technika.Ypatingas dėmesys skiriamas skirtingų akių formų makiažui. Skirtingų šešėliavimo technikų taikymas skirtingoms akių formoms. Optinis akių “priartinimas”,  ”tolinimas”. “atvėrimas” Šioms temoms skiriama keletas paskaitų. Baigus kursą galima daryti makiažą visoms akių formoms.

Dieninis/dalykinis makiažas.

Apšvietimo įtaka makiažui.

Makiažo koloristika: spalvų parinkimas, derinimas prie aprangos. Spalvų paletės pritaikymas makiaže. Skirtingų spalvų derinimas vakariniame makiaže.

Dūminis makiažas – jo technika ir koloristika.

Blakstienų klijavimo technika.

Vakarinis-proginis makiažas. Šiai temai skiriama daug laiko. Vakarinio makiažo tipai: vėduoklė, sparnas.

Naujausios makiažo mados tendencijos.

Nuotakos makiažas

Foto makiažas ( skirtumai nuo proginio. Technikos. Žurnalų viršelių foto paslaptys).

Brandžios moters makiažo pagrindinės taisyklės.

 

Registracija :

hello@makeup2go.lt

Telefonas pasiteiravimui : +37069007772

Rekvizitai avansui: UAB “Solo Novus”;  Įm.k:302696082; AB Swedbank; LT96 7300 0101 2961 2347

 

hollywood chamber

Remiantis ilgamete patirtimi, turime Jums patarimus į ką atkreipti dėmesį renkantis kursus :

 

1. Makiažo kursus teikiančios įstaigos veikla. Pasidomėkite ar įstaiga orientuota tik į profesionalią makiažo veiklą, ar turi dar ir papildomų mokymų. Rekomenduotumėme rintktis įstaigą, kurios veikla yra paremta tik profesionaliu makiažu.

2. Priemonės. Prieš renkantis kursų vietą, paklauskite ar naudojamos kosmetikos priemonės yra profesionalios. Antra, kas labai svarbu – ar jos suteikiamos nemokamai, ar reikės už savus pinigus nusipirkti kosmetikos krepšelį. Taipogi pasiteiraukite ar šepetėliai bus suteikiami vietoje, ar juos taipogi įsigyti. Jei reikia įsigyti priemones ir šepetėlius, Jūsų kursų kaina pakils papildomai nuo 250 iki 800 eurų.

3. Dėstytojai. Tai yra vienas svarbiausių kriterijų, renkantis kursą. Pasidomėkite kokius mokslus šioje srityje yra baigę dėstytojai. Kiek metų ir kokiose įstaigose trunka jų karjera. Kuo didesnis darbo stažas, tuo dėstytojas turės daugiau profesionalių žinių bei per praktiką atrastų savų niuansų.

4. Kursus organizuojančios įstaigos veiklos laikas metais. Pasidomėkite kiek laiko jau veikia mokykla, nuo to taipogi gali priklausyti Jūsų gaunamų žinių kokybė. 

Studenčių darbai:

st.d 2

st.d1  st.d 3

st.d 6 st.d 7

st.d. 4

st.d 8

st.d 5

 Registracija :  +37069007772, hello@makeup2go.lt