Vestuvinis makiažas

http://makeup2go.lt/wp-content/uploads/2013/08/bride-wpcf_300x500.jpg

Viena svarbiausių kiekvienos merginos gyvenime dienų yra vestuvių diena. Todėl šią dieną lydi ne tik ypatingi jausmai, bet ir ypatinga išvaizda. Šią dieną svarbi kruopščiai apgalvota kiekviena detalė, ypač ji svarbi nuotakos išvaizdoje. Suknelė ir veidas yra bene svarbiausias nuotakos rūpestis ir džiaugsmas, tad atrodyti nepriekaištingai padeda tik patys geriausi meistrai.

Vestuvinis makiažas ypatingas tuo, kad jis turi talpinti savyje labai daug niuansų. Jį daranti profesionalė žino, kad jos darbas yra ne tik paslėpti trūkumus, kartais netgi užmaskuoti beveik visus veido bruožus ir tapyti juos iš naujo, bet ir supinti kelias makiažo technikas: dieninį, proginį, foto ir vakarinį makiažus. Juk nuotaka turi atrodyti tobulai ir jaunojo, ir svečių akyse ir nuotraukose ( kaip žinoma, foto objektyvas susilpnina makiažą iki 70%) -  tiek dienos metu, tiek ir vakare. Vestuvinis makiažas privalo išlaikyti savo pradinį vaizdą visą dieną, tad privalu, kad jis būtų daromas tik profesionaliomis priemonėmis.

Naudojamos priemonės:

Makiažo pagrindai (bazės – veido, akių ), maskuokliai, kreminė pudra, akių šešėliai, biri pudra, slepianti odos spindėjimą, akių ir lūpų pieštukai, reikalui esant- akių linijos pravedimas, lūpdažis, lūpų blizgis, skaistalai, modeliažas (veido modeliavimo priemonė), akių tušas. Visos makiažo priemonės yra profesionalios – “Make Up For Ever”

Trukmė: 60-80 min.

 

vestuvinis3vestuvinisvestuvinis2