APIE MAKIAŽO KURSUS

Studijoje  Makeup2go rengiami makiažo kursai. Kam jie skirti? Ogi visiems kurie neabejingi grožiui: visažistams, asmeniniai makiažo kursai, tobulinimosi kursai, makiažo kursai būsimoms nuotakoms.

Kodėl verta juos rinktis? Tai padidins Jūsų kompetenciją atliekant savo darbus toliau, suteiks pasitikėjimo pasidaryti makiažą sau, makiažą draugei ar mamai. Tobulinimosi ir mokymosi galimybės suteikia pasitikėjimo ir laisvės jaustis užtikrintai tuo ką darai.

REGISTRUOJANTIS Į KURSUS DABAR, ATSISKAITOTE PER 2-3 MĖNESIUS ARBA LIZINGU ( PER 12 MĖN.)

Mūsų misija – perduoti profesionalaus makiažo taisykles bei gudrybes norinčioms tapti profesionaliomis vizažistėmis bei norinčioms pažinti savo veidą ir išmokti pasidaryti nepriekaištingą makiažą sau bei draugėms.
Mūsų tikslas – ne tik rodyti, bet ir išmokinti. Neslėpiant atskleisti visas profesionalaus makiažo paslaptis ir amsneniškai, patirtyje, atrastus niuansus. Kursų pabaigoje išduodame pažymėjimus.
Baigusios mūsų kursus, tampate Makeup2go klubo narėmis ir į venos dienos seminarus vaikštote su 50% nuolaida.

Per šį ilgą laiką esame sukaupę patirtį makiažo kursų rinkoje ir galime pateikti Jums patarimus, renkantis kursus:

  1. Priemonės. Prieš renkantis kursų vietą, paklauskite ar naudojamos kosmetikos priemonės yra profesionalios. Antra, kas labai svarbu – ar jos suteikiamos nemokamai, ar reikės už savus pinigus nusipirkti kosmetikos krepšelį. Taipogi pasiteiraukite ar šepetėliai bus suteikiami vietoje, ar juos taipogi įsigyti. Jei reikia įsigyti priemones ir šepetėlius, Jūsų kursų kaina pakils papildomai nuo 400 iki 800 eurų.
  2. Dėstytojai. Tai yra vienas svarbiausių kriterijų, renkantis kursą. Pasidomėkite kokius mokslus šioje srityje yra baigę dėstytojai. Kiek metų ir kokiose įstaigose trunka jų karjera. Kuo didesnis darbo stažas, tuo dėstytojas turės daugiau profesionalių žinių bei per praktiką atrastų savų niuansų.
  3. Apšvietimas ir mokymosi vieta. Pasiteiraukite ar pamokos metu atliekama praktika yra prie specialaus, vizažui skirto, apšvietimo. Ar kiekviena kursų dalyvė gauna asmeninę vizažisto vietą ( kėdė reguliuojamu aukščiu, veidrodį su specialiu apšvietimu ).
  4. Pasidomėkite kokios nuolaidos bei papildomos galimybės ( mokymai, įdarbinimas, seminarai, praktika ir pan.) suteikiamos makiažo kursus organizuojančioje įstaigoje pabaigus kursą, nes įsitvirtinti šioje rinkoje reikia laiko ir be tęstinės pagalbos bei mokymų tai padaryti vienam yra sunkesnis kelias nei turint tęstiniu mokymus bei praktiką..

KUR VYKSTA KURSAI ?

Specialiai makiažo meistrams pritaikytose studijose su jose esančiu reikiamu apšvietimu visiems niuansams įžvelgti ( balta šviesa iš šonų ir viršaus), bei reikiamo aukščio vizažo kėdėmis.